HAKKIMIZDA

129 kişilik dinamik kadromuzla hizmetinizdeyiz.

8 yıldır medya sektöründe hizmet veren Hd Protek kuruluşunda sektörde yıllardır çalışan kendi branşlarında uzman 40 kişilk kadrosunu oluşturarak başladığı yolculuğuna 129 kişilik kadro ile devam etmektedir.

Bünyesindeki mühendis, teknisyen,operatör ve asistan kadrosu ile medya sektöründe hizmet sağlayan firmalara verdiği ekip desteği, ulusal ve uluslar arası organizasyonların çoğuna Hd Protek kalitesi ve müşteri memnuniyeti anlayışının yerleşmesini sağlamaktadır.

Tecrübesi, mesleki bilgisi ve kalitesi ile katıldığı organizasyonlarda adından sıkça söz ettiren HD Protek ekibi; takım olmanın bilinci ile hareket eden, değişen teknolojik koşullara aldığı eğitimler ile kolayca uyum sağlamaktadır.

Değişen dinamikler ile iyi bir kariyer planı yakalayabilen kadromuz, Hd Protek tarafından sunulan teknik imkanların genişliği nedeni ile başarının tesadüf olmadığına inanır ve aynı karİyerin takipçilerine yeni yol açmaktan keyif almaktadır. Mesleğini icra ederken , Avrupa standartlarında çalışan ekibimiz sektörün bu konuda da öncüsü olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.
EKİBİMİZ