HAKKIMIZDA

Yüksek Çözünürlüklü Canlı Yayın Servisleri

HD Protek 2008 yılında Saran Holding çatısı altında canlı yayın ve Medya sektöründe çözüm ortağı olarak faaliyete geçmiştir. Saran Uluslararası Aş’nin en değerli markalarından biri olan Hd Protek; değişen teknoloji ile uyumlu yayın araçları ve sektörün önde gelen uzman kadrosu ile her geçen gün büyüyerek, ulusal ve uluslar arası alanda çeşitli organizasyonlarda hizmet vermektedir.

HD Protek; prodüksiyon, teknoloji ve mühendislik tabanlı bir şirkettir. High Definition teknolojisini kullanarak, 16 KAMERALI CANLI YAYIN ARACI üretimini Türkiye’de ilk kez gerçekleştirmiştir.Hızla büyüyen sektör ve gelişen teknolojiyi aynı hızla takip eden HD Protek, filosunu ve uzman kadrosunu yıllar içinde genişletmiş ve müşterilerine her ihtiyaca uygun servis imkanları ile güven ve konfor yaşatmaktadır.

HD Protek kurulduğu günden beri sektörün önemli platformlarında yayın ve yapım hizmetleri vermesinin yanı sıra uluslar arası alanda da birçok önemli projeye imza atmış ve Türkiye’nin dünya platformunda teknik gücünü göstermiş ve bu alanda edindiği referansları ile tecrübesini pekiştirmiş ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımayı hedef edinmiştir.

Ülkemiz içinde ve dışında dahil olduğumuz tüm organizasyonlarda çözüm ortaklığı felsefesini ilke edinmiş HD Protek ekibi, referanslarımız bölümünden takip edebileceğiniz organizasyonların bir parçası olmaktan herzaman gurur duymaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini hedef alarak kurulan HD Protek , yıllar içinde değişen tüm koşullara rağmen bu felsefesini devam ettirmektedir.
HD PROTEK